Temperatuur omrekenen: Celsius, Fahrenheit, Kelvin

Laatst bijgewerkt:

Formule
°F = °C × 9/5 + 32
  • Water bevriest 0 °C = 32 °F
  • Lichaamstemperatuur 37 °C = 98,6 °F
  • Water kookt 100 °C = 212 °F
  • -40 °C = -40 °F

Alle resultaten

°C 1
°F 33,8
K 274,15
°R 493,47

Snelle tabel: Celsius → Fahrenheit

Waarde (°C)Resultaat (°F)
-40-40 °F
-20-4 °F
-1014 °F
032 °F
1050 °F
2068 °F
2577 °F
3086 °F
3798,6 °F
40104 °F
100212 °F

Temperatuureenheden omrekenen

Temperaturen omrekenen is nodig in het dagelijks leven, in de keuken, in de wetenschap en op reis. Het vaakst wordt omgerekend tussen Celsius (°C), dat in de meeste landen wordt gebruikt, en Fahrenheit (°F), dat vooral in de Verenigde Staten gangbaar is. Reken Celsius om naar Fahrenheit door met 9/5 (ofwel 1,8) te vermenigvuldigen en er 32 bij op te tellen. Reken Fahrenheit om naar Celsius door er 32 van af te trekken en met 5/9 te vermenigvuldigen. Kelvin (K) is de SI-eenheid voor thermodynamische temperatuur en wordt gebruikt in wetenschap en techniek. De schaal begint bij het absolute nulpunt (0 K = −273,15 °C). Rankine is de Angelsaksische tegenhanger van kelvin.

Alledaagse temperaturen

Richtpunten waar mensen echt naar zoeken, van de vriezer tot de ovenstand. Celsius en Fahrenheit komen samen bij −40°.

Situatie°C°FK
Absoluut nulpunt-273,15-459,670
Kookpunt van vloeibare stikstof-195,8-320,4477,35
Diepvriezer-18-0,4255,15
Water bevriest032273,15
Koelkast439,2277,15
Kamertemperatuur2169,8294,15
Menselijk lichaam3798,6310,15
Koorts38,5101,3311,65
Heet bad40104313,15
Finse sauna80176353,15
Water kookt (zeeniveau)100212373,15
Oven, matige hitte180356453,15
Oven, hoge hitte220428493,15
Kaarsvlam1.0001.8321.273,15
Oppervlak van de zon5.5059.9415.778,15

Geschiedenis van de temperatuurschalen

Het duurde zo'n drie eeuwen voordat de concurrerende thermometers, elk met de eigen ijkpunten van zijn maker, plaatsmaakten voor een definitie op basis van een vaste natuurconstante.

  1. Daniel Gabriel Fahrenheit beschreef zijn schaal in de Philosophical Transactions van de Royal Society: 0 was een mengsel van ijs, water en zout, 32 ijs en water alleen en 96 de temperatuur van een gezond mens.
  2. Anders Celsius publiceerde een schaal van 100 graden met 0 bij het kookpunt van water en 100 bij het vriespunt.
  3. –1745 De schaal werd omgedraaid naar de huidige richting: 0 voor bevriezen en 100 voor koken. Dit wordt aan meerdere mensen toegeschreven, onder wie Jean-Pierre Christin in Lyon en Carl Linnaeus in Uppsala.
  4. William Thomson, later Lord Kelvin, stelde een 'absolute' temperatuurschaal voor die niet afhangt van de eigenschappen van een bepaalde stof.
  5. Thomson en James Joule stelden de absolute schaal voor waarop de huidige kelvin berust. Het nulpunt ligt bij het absolute nulpunt: de laagst mogelijke temperatuur, die je wel kunt benaderen maar nooit bereiken.
  6. William Rankine gaf temperaturen in graden zo groot als een graad Fahrenheit, geteld vanaf het absolute nulpunt; de schaal werd later naar hem vernoemd.
  7. De naam 'graad Celsius' werd internationaal aangenomen en verving 'graad centigrade'.
  8. De eenheid kreeg de naam kelvin, symbool K, ter vervanging van 'graad Kelvin' (°K).
  9. De kelvin werd opnieuw gedefinieerd door de constante van Boltzmann vast te leggen op precies 1,380649 × 10⁻²³ J/K.

Bronnen: